Sukcesy

XVIII Łódzkie Konfrontacje Taneczne 17.11.2017
  • 1 miejsce, do 11 lat
XVII Ogólnopolski Taneczny Sabat Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych „O ZŁOTĄ MIOTŁĘ BABY-JAGI 2017”
  • 2 miejsce, formacja 13-16 lat
  • 1 miejsce, formacja pow. 16 lat
 Ogólnopolskie Konfrontacje Tańca Współczesnego „CODA” 2017
  •  2 miejsce, formacja do 11 lat
  • Wyróżnienie, formacja pow. 15 lat
IX Ogólnopolskich Konfrontacji Tanecznych – OZODANCE 2017
  • 1 miejsce, formacja do 11 lat
  • 2 miejsce, formacja pow, 16 lat
  • Nagroda za najlepszą choreografię Sylwia Majsner
X Zgierskie Spotkania Taneczne „Drgania Przestrzeni” 4 marca 2017
  • 1 miejsce, formacja do 11 lat
  • 3 miejsce, formacja 12-15 lat
  • wyróżnienie, formacja pow. 15 lat
IX Zgierskie Spotkania Taneczne „Drgania Przestrzeni” 2016
  • 2 miejsce, formacja do 8 lat
  • 2 miejsce, formacja do 11 lat
  • Grand Prix formacja pow 15 lat
  • Nagroda dla choreografa Sylwia Majsner
IX Ogólnoposkie Spotkania Taneczne Bełchatów „Power Dance 2016”
  • Grand Prix , formacja pow 16 lat
XV Ogólnopolski Przegląd „Taneczne Wiktorie” Głowno 19.11.2016
  • 1 miejsce  Zofia Wara -Wąsowska, solo 13-16 lat
  • 2 miejsce – Anna Ornatowska solo pow. 16 lat
  • 3 miejsce- formacja 9-12 lat
  • 2 miejsce- formacja 13-16 lat
  • 1 miejsce- formacja pow. 15 lat
  • Osobowość taneczna -Wiktoria Lenczewska
XVII Łódzkie Konfrontacje Taneczne 2016
  • 2 miejsce, formacja pow. 15 lat
 X Jubileuszowy Turniej Taneczny „Taneczne Pejzaże” 05.11.2016
  • 4 miejsce, solo modern do 11 lat  – Zuzanna Sałyga
  • 1 miejsce solo modern 12-15 lat – Zofia Wara-Wąsowska
  • 4 miejsce solo show dance do 11 lat – Aleksandra Rasmus
  • 3 miejsce duet jazz do 11 lat – Zofia Stolarczyk ,Wiktoria Lenczewska
  • 2 miejsce duet modern 12-15 lat- Adrianna Połubińska, Zofia Wara- Wąsowska
  • 1 miejsce duet modern pow 16lat- Małgorzata Feterlich, Justyna Wodzińska
  • 2 miejsce, formacja modern do 11 lat
  • 2 miejsce, formacja modern 12-15 lat
  • 4 miejsce, formacja jazz do 11 lat
  • 1 miejsce, formacja modern pow. 15 lat
XV Ogólnopolski Taneczny Sabat Zespołów Dziecięcych i Młodzieżowych O ZŁOTĄ MIOTŁĘ BABY-JAGI 2015
  • 2 miejsce, formacja 13-16 lat
  • 1 miejsce, formacja pow. 16lat
XXI Ogólnopolskie Konfrontacje Zespołów Tanecznych Małogoszcz 23.04.2015
  • 3 miejsce- formacja do 11 lat
  • Grand Prix -formacja 12-15 lat
  • Grand Prix – formacja pow. 16 lat
  • Główna nagroda LAFARGEHOLCIM dla najlepszego zespołu
VIII Zgierskie Spotkania Taneczne „Drgania Przestrzeni” 2015
  • 1 miejsce, formacja 12-15 lat
  • 1 miejsce formacja pow. 15 lat
  • Nagroda choreografa dla Sylwii Majsner
VIII Ogólnopolskie Spotkania Taneczne Bełchatów Power Dance 06.11.2015
  • 2 miejsce, formacja pow. 15 lat
Ogólnopolski Przegląd „Taneczne Wiktorie” Głowno 14.11.2015
  • 1 miejsce formacja 13-16 lat
  • 1 miejsce formacja pow.16 lat
  • Nagroda dla choreografa Sylwia Majsner
VIX Łódzkie Konfrontacje Taneczne 17.11.2015
III Ogólnopolskie Spotkania Taneczne” Pląsy dramy 2015″
  • 3 miejsce, 12-15lat
  • 1 miejsce, pow.15 lat
  • Nagroda dla choreografa Sylwia Majsner
VI Ogólnopolskie Spotkania Taneczne „Bełchatów Power Dance 2013
  • Wyróżnienie, formacja 12-15 lat
  • Wyróżnienie, formacja pow. 15 lat