Oferta zajęć

Oferta zajęć grupowych dla dzieci i młodzieży:

🏅Grupa Przedszkolna:
Skierowana jest do dzieci w wieku 3-4 lat dla której podstawa programowa to zajecia 2 razy w tygodniu po godzinie zegarowej. Zajęcia taneczne prowadzane są w formie zabawy aby w przyjemny sposób wprowadzić podstawowe schematy ruchowe. Na treningach pracujemy nad rozciągnięciem, równowagą, umuzykalnieniem i poprawną postawą ciała. Dzieci ucząc się prostych choreografii jednocześnie kształtują pamięć ruchową.  Dodatkowym atutem jest umiejętności pracy w grupie. Koszt zajęć to 120 zł tj. 8h/m-c.
Dla bardziej wymagających dzieci opcjonalnie proponujemy dodatkowe zajęcia ze stretchingu.
🥉Grupa Pasja Mix skierowana jest do dzieci zupełnie początkujących w wieku od 5 do 7 lat dla której podstawa programowa to 3h zajęć  dwa razy w tygodniu na które składają się:
2h – Choreografia
1h – Stretching
W trakcie pierwszych 6 miesięcy nauki dzieci zdobywają wiedzę w zakresie podstawowych kroków tańca jazzowego i show dance. Na zajęciach stretchingu zajmujemy się wyprowadzaniem i doskonaleniem elementów gimnastycznych, pracujemy nad poprawą postawy, gibkością i sprężeniem ciała. Po pierwszym półroczu pracy nadchodzi długo wyczekiwany pierwszy kontakt ze sceną.
Dla bardziej wymagających dzieci opcjonalne proponujemy dodatkowe zajęcia z akrobatyki.
🥈Grupy Turniejowe (Pasja Mini i Pasja Kids ) skierowane sa do dzieci w wieku 8-9 lat i 10- 11 lat kontynuujących treningi taneczne dla których podstawa programowa to 5h treningów 3 razy w tygodniu na które składają się:
3h- Choreografia
1h- Stretching
1h- Akrobatyka
W trakcie zajęć grupy przygotowują prezentacje na ogólnopolskie konfrontacje taneczne w stylu Jazz Dance, Modern Dance i Show Dance. Dla grup reprezentacyjnych istotny jest udział w obozach taneczych.
Dla dzieci bardziej wymagających opcjonalnie proponujemy dodatkowe zajęcia z baletu.
🥇Formacje Mistrzowskie Pasja Junior i Pasja Senior (nowa grupa) skierowana jest dla młodzieży w wieku 12-15 i powyżej 15 lat. To grupy zaawansowane, które są zrzeszone w Polskiej Federacji Tańca.  Program obejmuje  6,5h zajęć 3-4 razy w tygodniu :
3h – Choreografia
1h – Akrobatyka
1h – Balet
1,5h – Stretching
W trakcie treningów grupy przygotowują prezentacje na Krajowe Mistrzostwa IDO w stylu Jazz Dance, Modern Dance i Show Dance. W trakcie roku formacje startują również  na ogólnopolskich konfrontacjach tanecznych typu open. Dla formacji mistrzowskich obowiązkowy jest udział w obozach taneczych.
💃Jeżeli Twoje dziecko jest wieku od 10 do 13 lat i nigdy nie miało styczności z tańcem, a chciałoby rozpocząć swoją przygodę zapraszam do grupy Pasja Open.
Aby uzyskać jak najlepsze efekty treningów w możliwie krótkim czasie w ofercie znajdują się  4 h zajęć 2razy w tygodniu w tym:
2h – Choreografia
1h – Akrobatyka
1h – Stretching
Grupa zostanie utworzona od minimum 10 uczestników.
Zapisy na zajęcia zostaną  uruchomione od 15 sierpnia. Grafik zajęć opublikujemy wkrótce😊

🤸‍♀️Oferta zajęć dla Aktywnych Mam🤸‍♀️

To propozycja zajęć dla wszystkich mam, dzieci uczęszczających na zajęcia grupowe.
Aby zapewnić możliwość aktywnego spędzania czasu w trakcie oczekiwania na swoje pociechy przygotowaliśmy pakiet 4 lub 8h zajęć miesięcznie. Do wyboru:
🧘‍♀️Joga – to szybki sposób aby oderwać się od codziennych problemów, systematyczna praktyka skutecznie niweluje zmęczenie psychiczne, redukuje stres i pomaga utrzymać równowagę psychiczną oraz spokój ducha. Dodatkowo doskonale wzmacnia mięśnie zarówno posturalne, jak i głębokie. Poprawia się postawa ciała, za sprawą wzmocnienia i rozciągnięcia mięśni przykręgosłupowych. Dzięki jodze niwelujemy także ryzyko wystąpienia bólów spowodowanych siedzącym trybem życia, który jest zmorą obecnych czasów. Za sprawą ćwiczenia jogi zyskuje się świadomość pewnych mięśni, które zostają aktywowane i częściej użytkowane także na co dzień. Co więcej, z czasem mięśnie ciała wzmacniają się, uelastyczniają, nabierają gibkości.
🏋️‍♀️Turbo Spalanie – zajęcia kształtujące sylwetkę, których głównym zadaniem jest praca nad najbardziej problematycznymi partiami kobiecego ciała. W trakcie treningów skutecznie łączymy ćwiczenia cardio aby efektywnie spalić zbędne kalorie oraz ćwiczenia wzmacniające by modelować mięśnie brzucha, ud i pośladków. Systematyczne treningi pozwolą zredukować wagę oraz ujedrnić całe ciało.
Poziom trudności wykonywanych ćwiczeń dopasowany jest do uczestników grupy.
💃Dance 30+ – Aby przekonać się jak ciężka pracę wykonują wasze pociechy, specjalnie dla Was przygotowaliśmy zajęcia na których stopniowo poznawać będziemy podstawowe kroki tańca Broadway Jazz oraz Modern. Zajęcie te spełniają wymogi treningu wielofunkcyjnego. Wielokrotność powtórzeń poza spalaniem kalorii pozwoli do perfekcji opanować wszystkie kroki z których będziemy budować krotkie choreografie. Na koniec każdego treningu wykonamy ćwiczenia rozciągające aby poprawić mobilność i wyciszyć całe ciało.
Grupy max 10 osobowe.
Opis zajęć z baletu:
Technika tańca klasycznego to jedna z najbardziej wymagających technik tańca. Od tancerzy wymaga niezwykłego skupienia, nienagannej postawy i gracji w każdym ruchu. Kluczem do sukcesu jest systematyka i rzetelność wykonania każdego ćwiczenia. Technika tańca klasycznego, to integralna praca nóg, rąk i głowy, pełna klasy i elegancji.
W tym roku w naszym studio zajęcia z baletu prowadzić będzie wyjątkowa i bardzo znana postać polskiego baletu.
Edyta Wasłowska – solistka, primabalerina Teatru Wielkiego w Łodzi. Wielokrotnie nagradzana najważniejszymi odznaczeniami w dziedzinie tańca,
Uhonorowano ją m.in. Medalem i Dyplomem Ministra Kultury i Sztuki z okazji 200-lecia baletu polskiego, Srebrnym Krzyżem Zasługi za osiągnięcia w dziedzinie baletu,
2004 Złota Maska- za kreację taneczno-aktorską w partii Przeznaczenie w balecie „Wolfgang Amadeus” Graya Veredona w Teatrze Wielkim w Łodzi.
2004 Statuetka Terpsychory – najwyższe odznaczenie Sekcji Tańca ZASP (z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca)
2009- Złota Maska za kreację taneczno-aktorską w operze „Wolny strzelec”
Jako tancerka występowała w najbardziej znanych spektaklach baletowych: Giselle, Aida, Jezioro Łabędzie, Sen nocy letniej, Don Kichot, Scherezada, Dama Kamelia, Makbet czy Cudowny Mandaryn. Poza rola primabaleriny obejmowała stanowisko asryebra choreografia oraz kierownika baletu Teatru Wielkiego w Łodzi.
Obecnie wykładowca techniki tańca na Akademii Muzycznej w Łodzi.
Już we wrześniu zapraszamy na pierwsze  zajęcia z Panią Edytą.  (grupa początkująca  i średnio zaawansowansowana)
Od września Studio Tańca Pasja rozszerza swoją ofertę o taniec towarzyski dla dorosłych. To świetny sposób, aby poznać tańce o niezwykle zróżnicowanej charakterystyce. W trakcie lekcji tańca towarzyskiego zyskasz umiejętność tańczenia do różnych gatunków muzyki od standardowego walca po gorące latynoamerykańskie rytmy salsy. Niewątpliwie nabyta wiedza przyda się na wszelkich typach imprez towarzyskich💃
W naszym studiu stawiamy na jakość nauki, w związku z czym oferujemy jedne z najdłuższych zajęć w Łodzi trwające 90 minut! Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że najważniejsza w tańcu jest systematyczność treningów, dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy ofertę, dzięki której każdy kolejny miesiąc przez pół roku Waszej nauki, będzie coraz tańszy! W zależności od stopnia Waszego zaawansowania przygotowaliśmy zróżnicowane poziomy naszych zajęć:
🥉POZIOM POCZĄTKUJĄCY :
Czas trwania: 6 miesięcy-> 24 zajęcia trwające po 90 min
🥈POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY :
Czas trwania: 4 miesiące → 16 zajęć trwających po 90 min
🥇POZIOM  ZAAWANSOWANY :
Czas trwania: 6 miesięcy → 24 zajęcia trwające po 90 min
🏆POZIOM  HOBBY TAŃCA SPORTOWEGO :
POZIOM 6+
Czas trwania: zajęcia bez limitu, trwające po 90 min
Wszystkich chętnych do tańca zaprasza Adam Daraż. Instruktur tańca towarzyskiego oraz czynny tancerz turniejowy klasy „B” w obydwu stylach tańca towarzyskiego, standardowym oraz latynoamerykańskim.
Swoją taneczną przygodę rozpoczął w wieku 7 lat i kontynuuję ją do dzisiaj. Pierwsze taneczne kroki stawiał w klubie MAT Szczecin – obecnie czynnie trenuje w klubie Jedynka Łódź, pod czujnym okiem trenerów – Jacka Fidurskiego oraz Małgorzaty Kotlickiej-Fidurskiej.
Serdecznie zapraszamy na lekcje grupowe jak i indywidualne. Poniżej link z aktualnym grafikiem zajęć.
Do zobaczenia☺
Kliknij w link ;